Συνεντεύξεις

Wednesday, 19 January 2022

Σημεία συνέντευξης του Γ.Γ. Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων και Εξωστρέφειας του Υπουργείου Εξωτερικών και προέδρου της Enteprise Greece, κ. Ιωάννη Σμυρλή, στo ραδιόφωνο του Alpha 98,9

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Wednesday, 12 January 2022

Συνέντευξη του Διευθύνοντος Συμβούλου της Enterprise Greece. κ. Γιώργου Φιλιόπουλου, στο newmoney.gr

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Friday, 24 December 2021

Άρθρο του Γ.Γ. Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων και Εξωστρέφειας του Υπ.Εξωτερικών και Προέδρου της Enterprise Greece, κ. Ιωάννη Σμυρλή, για τη νέα, εξωστρεφή στρατηγική της οικονομικής διπλωματίας, στην εφημερίδα «Ελεύθερος Τύπος της Κυριακής»

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Tuesday, 7 December 2021

Σημεία συνέντευξης του Γ. Γ. Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων & Εξωστρέφειας του Υπ. Εξωτερικών και Προέδρου της Enterprise Greece, κ. Ιωάννη Σμυρλή, στην ιστοσελίδα pagenews.gr

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Monday, 6 December 2021

Ομιλία του Διευθύνοντος Συμβούλου της Enterprise Greece, κ. Γιώργου Φιλιόπουλου, στο 6o ExportUSA Forum

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Monday, 6 December 2021

Σημεία συνέντευξης Γ.Γ. Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων & Εξωστρέφειας του Υπουργείου Εξωτερικών και προέδρου της Enterprise Greece, κ. Ιωάννη Σμυρλή, στο ραδιόφωνο του Alpha 98,9

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Friday, 3 December 2021

Συνέντευξη του Γ.Γ. Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων και Εξωστρέφειας και Προέδρου της Enterprise Greece, κ. Γιάννη Σμυρλή στον Alpha 98,9

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Friday, 29 October 2021

Golden Visa: Άδειες Διαμονής προς Πώληση (Ντοκιμαντέρ του "Vice")

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Tuesday, 19 October 2021

Συνέντευξη Γ.Γ. Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων και Εξωστρέφειας του Υπουργείου Εξωτερικών και Προέδρου της Enterprise Greece, Ιωάννη Σμυρλή, στον ρ/σ CosmosFM New York

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Saturday, 16 October 2021

Συνέντευξη του Γενικού Γραμματέα Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων και Εξωστρέφειας και Προέδρου της Enterprise Greece, Ιωάννη Σμυρλή, στην εφημερίδα «Εθνικός Κήρυκας»

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Monday, 11 October 2021

Άρθρο Ι. Σμυρλή

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Monday, 4 October 2021

Συνέντευξη Ι. Σμυρλή στο Πρώτο Θέμα

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Thursday, 23 September 2021

Συνέντευξη του Γ.Γ. Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων & Εξωστρέφειας του Υπουργείου Εξωτερικών και προέδρου της Enterprise Greece, κ. Ι. Σμυρλή, στην εκπομπή της ΕΡΤ1 «ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ»

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Monday, 20 September 2021

Ο Γ. Φιλιόπουλος στο Thessaloniki Helexpo Forum

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Tuesday, 14 September 2021

Συνέντευξη Ι. Σμυρλή στο Δημοτικό Ράδιο Θεσσαλονίκης

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Monday, 13 September 2021

Συνέντευξη Ι. Σμυρλή στον Ελεύθερο Τύπο

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Thursday, 29 July 2021

Ο Διευθύνων Σύμβουλος της Enterprise Greece, κ. Γιώργος Φιλιόπουλος, στο Bankingnews- "Έχουμε σε φάση ωρίμανσης 20 έργα, προϋπολογισμού 4,4 δισ. ευρώ"

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Tuesday, 27 July 2021

Άρθρο του Ι. Σμυρλή στη Ναυτεμπορική

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Thursday, 22 July 2021

Συνέντευξη Γ. Φιλιόπουλο στο Alpha Radio

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Monday, 19 July 2021

Συνέντευξη του Γεν. Γραμματέα Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων και Εξωστρέφειας και Προέδρου της Enterprise Greece, κ. Ι. Σμυρλή, στο Liberal.gr και στη δημοσιογράφο Αντιόπη Σχοινά

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Friday, 16 July 2021

Συνέντευξη της Εντεταλμένης Συμβούλου της Enterprise Greece, κας. Μπέττυς Αλεξανδροπούλου, στο περιοδικό New Times

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Friday, 9 July 2021

Ομιλία Ι. Σμυρλή στην Στρογγυλή Τράπεζα του Economist

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Monday, 5 July 2021

Άρθρο Γ. Φιλιόπουλου στο CGTN

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Thursday, 1 July 2021

Εκδήλωση για την Πράσινη Ενέργεια - Χαιρετισμός Ι. Σμυρλή

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Thursday, 1 July 2021

Ομιλία του Διευθύνοντος Συμβούλου της Enterprise Greece, κ. Γιώργου Φιλιόπουλου, στο 4ο Συνέδριο Υποδομών και Μεταφορών

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Friday, 25 June 2021

Συνέντευξη Μπ. Αλεξανδροπούλου στο Newtimes.gr

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Thursday, 24 June 2021

Συνέντευξη Ι. Σμυρλή στον Alpha 989

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Wednesday, 23 June 2021

Συνέντευξη Ι. Σμυρλή στο Epipleon

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
  ">
Friday, 18 June 2021

Συνέντευξη Ι. Σμυρλή στο Atlas Tv

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
">
Thursday, 17 June 2021

Ο Ιωάννης Σμυρλής στο TV100

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Friday, 11 June 2021

Συνέντευξη Ι. Σμυρλή στα Παραπολιτικά

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Thursday, 10 June 2021

Άρθρο Ι. Σμυρλή στο Insider.gr

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Wednesday, 26 May 2021

Συνέντευξη Μπ. Αλεξανδροπούλου στο Netweek

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Monday, 24 May 2021

Συνέντευξη του Γενικού Γραμματέα Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων & Εξωστρέφειας του Υπουργείου Εξωτερικών και προέδρου της Enterprise Greece, κ. Ιωάννη Σμυρλή, στα Παραπολιτικά FM 90,1

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Friday, 7 May 2021

Συνέντευξη Γ. Φιλιόπουλου στο MoneyReview

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Tuesday, 20 April 2021

Ομιλία Ι. Σμυρλή - Εκδήλωση E & C Diplomats Club

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Thursday, 8 April 2021

Συνέντευξη Γ. Φιλιόπουλου στο BN Magazine

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Wednesday, 7 April 2021

Συνέντευξη Ι. Σμυρλή στην ΕΡΤ1

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Monday, 5 April 2021

Συνέντευξη Γ. Φιλόπουλου στο hospitalityinsights.com

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Sunday, 28 March 2021

Συνέντευξη Ι. Σμυρλή στον ΣΚΑΙ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Friday, 26 March 2021

Άρθρο του Γενικού Γραμματέα Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων και Εξωστρέφειας του Υπουργείου Εξωτερικών & Προέδρου της Enterprise Greece, κ. Ιωάννη Σμυρλή, στην ιστοσελίδα "Reader.gr"

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Wednesday, 24 March 2021

Συνέντευξη Ι. Σμυρλή στο Ραδιόφωνο του ΣΚΑΙ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Tuesday, 9 March 2021

Άρθρο Γ. Φιλιόπουλου στην Καθημερινή

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Sunday, 7 March 2021

Άρθρο Γ. Φιλιόπουλου στην Καθημερινή

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Wednesday, 3 March 2021

Παρέμβαση του Ι. Σμυρλή στο Άτυπο Συμβούλιο Εξωτερικών Υποθέσεων υ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Tuesday, 2 March 2021

Συνέντευξη Μπ. Αλεξανδροπούλου στον Alpha

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Sunday, 28 February 2021

Συνέντευξη I. Kretov & Μπ. Αλεξανδροπούλου στον ΕΤ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Saturday, 27 February 2021

Κοινή Συνέντευξη I. Kretov & Μπ. Αλεξανδροπούλου

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Thursday, 11 February 2021

Χαιρετισμός Ι. Σμυρλή στο Αραβο-Ελληνικό Επιμελητήριο

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
">
Tuesday, 26 January 2021

Ομιλία Μπ. Αλεξανδροπούλου στο 9ο Greek Exports F & A

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Δεν υπάρχουν αποτελέσματα που να ταιριάζουν στην αναζήτηση
ΣΥΝΟΛΟ: ΒΡΕΘΗΚΑΝ
Η ENTERPRISE GREECE
profile icon

Προφίλ της Εταιρείας

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
dioikitiko simvoulio icon

Διοικητικό Συμβούλιο

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
diktio sinergaton icon

Δίκτυο Συνεργατών

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
epikoinonia icon

Επικοινωνήστε μαζί μας

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

LOGIN